Поляне-это ассимилированная пеньковская и частично Колочинская культура.Иранцы,конечно,примешивались,на на южной окраине
Никто не говорит, что иранцы сыграли решающую роль в сложении полян, но не учитывать их фактор тоже нельзя, точно так как и в сложении пеньковцев-антов.
Вы видимо не уловили суть вопроса - субклад R1a1a7 размещен на двух ветвях филогенитеческого древа Овода, они условно названы "западно-антская" и ""восточно-антская". Первая в большинстве своем включает поляков, вторая поляков и других славян. Для условного названия ветвей это еще подойдет, но для приравнивания этнонима с субкладом не подходит. Точно так, как и считать полян днепровских выходцами с Польши(точнее какая-то часть их предков оттуда пришла, но это были скорее еще времена зарубинецкой культуры и говорить об этой миграции как решающей в сложении славянства врядли приходится), а следовательно носителями этого субклада тоже очень спорно.
Пару цитат Алексеевой и Рудич о полянах:
"Середнє Подніпров’я з давніх часів перебувало в зоні потужних степових впливів. За результатами досліджень, степовики істотно вплинули на антропологічний склад його населення доби заліза. Т.І. Алексєєва вважала, що іранська людність відігравала значну роль у формуванні східнослов’янського населення і саме цим пояснювала певну специфічність морфологічного комплексу полян (Алексеева 1973). У ранніх працях дослідниця схилялася до думки щодо генетичної лінії, яка тягнулася від пізніх скіфів через частину населення черняхівської культури Середнього Подніпров’я до груп полянських територій X—XIII ст. Дослідниця наголошувала, що ця лінія іранська. В останніх своїх працях Т.І. Алексєєва (Алексеева 1999) не відкидала можливості, що іранські впливи могли мати й більш пізнє походження. Тут варто згадати середньовічних аланів.
Про наявність кочового (аланського) компонента в серіях давньоруської доби з полянських та сіверянських земель писали С.П. Сегеда (Сегеда 1998), Р.У. Гравере (Гравере 1999, с. 210) та П.М. Покас. Проте, як уже було зазначено, антропологічна традиція вважає домінуючим для аланів доліхокранний, відносно вузьколиций морфотип з характерним різким горизонтальним профілюванням обличчя....."